8 Eylül 2011 Perşembe

Mafya Babalarının Görünmez Yüzü


Sizlere bugün çok farklı bir konudan bahsedeceğim okuduktan sonra şok olduğum ve hiç beklemediğim bir haberdi. Türkiyede suç örgütü kurmakla suçlanan yıllardır Kandıra   F tipi cezaevinde tutuklu bulunan Alattin Çakıcı, İsrail Başbakanı Benjamin Netanyahu’ya bir mektup yazmış. Ve çok çarpıcı konulara değinmiş Çakıcı mektupta israilin çıkartmış olduğu katliamların bir son bulmasını ve zamanında onların milletinin hitler tarafından haince öldürüldüğünü bunun akabinde yüce Türk milletinin onlara kucak açtığını hatırlatmak istemiş. Şimdi diyeceksiniz ki bu adamda milletine devletine zarar verenler arasında şimdi kendi milletinimi savunuyor, bunu bizler bilemeyiz Türkiyede’ki Mafya babaları ile ilgili çeşitli yazılar yazmışlığım vardır zamanın da ve dolayısı ile çok araştırmalar yaptım bana göre her mafya babası kötü yada milletine vatanına ihanet etmemiştir.
Çakıcı, mektubuna şöyle devam etti: “Mısır’dan özür dilemesini biliyorsunuz. Mavi Marmara’ya uluslararası sularda yaptığınızı herkes gördü. Ölen 9 can ve geçmişe dayalı bir dostluk devletler özür dilemez dileyen devletler köpek zihniyetli aşağılık mahluklardır doğrudur. Mısır’dan dilediğiniz zaman savunduğunuz onurlu ilkeyi unuttunuz mu? Sayın Başbakan, Türk Milletini ve Devletini birileriyle karıştırıyorsunuz. Bu devlet tarihin her dilimine damgasını vurmuştur. Son özür kalesini yıkmayın. Özür dileseniz Yehova sizi cehenneme mi gönderecek o kibir ve kininizden vazgeçin. Düşmanlarınızın çocuklarını öldürmeyin. Düşmanlarınız da masum insanları sizden intikam alacak diye öldürmesinler.”

BENİM ADIM ALATTİN ÇAKICI, TÜRKİYE’DE HERKES TANIR

Mektupta İsrail Başbakanına kendisini tanıtan Çakıcı, şunları söyledi: “Benim kim olduğumu merak ediyorsun. 2006 yılından beri sizin hükümet politikanızı ve sizin gibi düşünen İsraillileri sevmiyorum. Savaşın da bir onuru var. İnsan kendisine silah doğrultana silah sıkar. Benim ismim Alaattin Çakıcı, Türkiye’de beni herkes tanır. Dünya devletlerinin kriminal arşivinde de biyografim mevcut. Devletler bir başka devleti ya istediği çizgiye getirir ya da yok eder. Bazı insanlar vardır direk Allah’a bağlıdır. Hükmedilemezler sadece öldürürler işte Alaattin Çakıcı bu. Benim iki yavrum İngiltere’de oturuyor. Biri akademisyen biri iş adamı size adresini veriyorum. Size en özel beni hayata bağlayan iki yavrumun adresini verdim. Vatan için ölmeyenin ve evlat feda etmeyenin yaşama hakkı yoktur. Ülkemizin onuruyla sizi bu devlet oynatmaz her şuurlu Türk vatandaşı da dostluğu iki bedende bir ruh gibi görür ama sizin dostluk ruhunuz ölmüş. Sizlere saygılarımla diyemeyeceğim, insan sevgisini yaşamın bir parçası kabul eden tüm Yahudi vatandaşlarına dünyanın neresinde olursa olsun buradan saygılarımı iletirim. Lütfen siz ve kabineniz iyi düşünün Ortadoğu’daki dostluk kalenizi yıkmayınız.”

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder